FAQ
Szukaj
Użytkownicy
Grupy
Galerie
Zaloguj
Rejestracja
Napisz odpowiedź
Napisz odpowiedź
Użytkownik
Temat
Treść wiadomości
Emotikony
Więcej Ikon
Kolor:
Domyślny
Ciemnoczerwony
Czerwony
Pomarańćzowy
Brązowy
Żółty
Zielony
Oliwkowy
Błękitny
Niebieski
Ciemnoniebieski
Purpurowy
Fioletowy
Biały
Czarny
Rozmiar:
Minimalny
Mały
Normalny
Duży
Ogromny
Zamknij Tagi
Opcje:
HTML:
NIE
BBCode
:
TAK
Uśmieszki:
TAK
Wyłącz BBCode w tym poście
Wyłącz Uśmieszki w tym poście
Kod potwierdzający: *
Przegląd tematu
Autor
Wiadomość
sHo
Wysłany: Pią 14:29, 11 Gru 2009
sHo napisał:
http://www.lastfm.pl/event/1240496+Rock+Na+Bagnie
Cytat:
Dzień punkowy 02.07.2010r.
11.00-11.30
SKANDAL BAND (punk rock Kraków)
11.30-12.10
GANGSTERSKI CHWYT -(HC/punk) Warszawa
12.10-12.50
NER-W - ( postpunk) Zalesie Górne
12.50-13.30
UNLUCKY STRIKE - ( punk) Warszawa
13.30-14.10
KAGANIEC -(punk) Białystok
14.10-14.50
JUNK (anarcho punk) Białystok
14.50-15.30
Avarinis Iejimas ( punk) Litwa
15.30-16.10
WASTED BULLETS - ( HC/punk) Litwa
16.10-16.50
LA CHUDRA - (HC/punk) Litwa
16.50-17.30
DUMBS (cover band THE RAMONES) Warszawa
17.30-18.30
PRZECIW (HC/punk) Lublin
18.30-19.30
PARAFRAZA (punk) Ustka
19.30-20.30
PDS (punk) Legionowo
20.30-21.30
LD50 (retro punk ) Warszawa
21.30.22.30
PLEBANIA (folk/punk) Hel
22.30-23.30
ULICZNY OPRYSZEK ( punk) Nowy Tomyśl
23.30-00.30.
ZŁODZIEJE ROWRÓW - (HC/punk) Zambrów
00.30-01.30
WC -( legenda punk rocka) Szczecin/Miastko
01.30-02.30
KARCER - (legenda punk rocka) Słupsk
Dzień z muzyką różną 03.07.2010
11.00-11.30
Darkmere ( progresiv metal) Trójmiasto
11.30-12.10
LOLLIPOP (nu metal) Mońki/Białystok
12.10-12.50
BAD FALCON (HC/metal/rap) Sokółka
12.50-13.30
ECCE HOMO ( postpunk) Lublin
13.30-14.10
MYLY LUDZIE - (rock/metal) Chełm
14.10-14.50
TEMPELHOF (postpunk) Białystok
14.50-15.30
REARRANGE (hardcore) Biłgoraj
15.30-16.10
BACK TO REALITY (hardcore) Biała Podlaska
16.10-17.10
RUMOR (HC/metal) Dębica
17.10-18.10
SPENGIMAS (hardcore) Litwa
18.10-19.10
WOZU ( alternativ metal ) Litwa
19.10-20.10
MOUNTAINSIDE -(grunge/alernativ) Litwa
20.10-21.10
XESS - ( postpunk/ghotic/metal ) Litwa
21.10-22.10
SAINT OIL SAND - (ska/punk) Litwa
22.10.23.10
VA TAIP VAT - (ska/punk) Litwa
23.10-00.10
SPICZKI (folk/punk) Litwa
00.10-01.10.
IR ( grunge/rock/alternativ) Litwa
01.10-02.10
CYTADELA ( new wawe) Warszawa
Dzień metalowy 04.07.2010r.
11.00-11.30
MEMEMBRIS (black/death metal ) Łomża
11.30-12.10
INTERNAL (thrash metal) Łomża
12.10-12.50
ANESTEZJA (thrash/death metal) Warszawa
12.50-13.30
INHUMAN OBSESSED (thrash/death metal) Warszawa
13.30-14.10
WAR-SAW ( thrash metal ) Warszawa
14.10-14.50
NEURONIA (metal) Warszawa
14.50-15.30
EMPHERIS (black metal ) Warszawa
15.30-16.10
HELLRAIZER (heavy metal ) Białystok
16.10-16.30
EFFECT MURDER (death metal/grindcore) Białystok
16.30-17.10
INCARNATED ( metal) Białystok
17.10-18.10
DISGOD ( death/thrash metal) Litwa/Białoruś
18.10-19.10
THUNDERTALE (power metal) Litwa
19.10-20.10
KATEDRA (heavy metal) Litwa
20.10-21.10
NOVEMBER (cover band DANZIG) Białystok
21.10.22.10
THE NO-MATS ( thrash metal ) Katowice
22.10-23.10
ALASTOR ( thrash metal ) Łódź
23.10-00.10.
QUO VADIS (thrash/death metal) Szczecin
00.10-01.10
MECH (legenda rocka lat 80-ych) Warszawa
GODZINY KONCERTÓW I KOLEJNOŚĆ ZESPOŁÓW MOGĄ ULEC ZMIANIE
Po koncertach projekcje filmów o muzyce polskiej i litewskiej. M.in bedą to:
Fala,Moja krew twoja krew, Czapka dla skina,Historia polskiego rocka,Jarocin 82,Śmierć Kliniczna,Exodus - Robert Brylewski,Nie ma zagrożenia - Dezerter,To Tylko Rock,
Być człowiekiem,Super Punk,Buntownicy i kontestatorzy,Ziemia jest płaska,KSU,TV Łódź reprtaż o BRAKU - Skansen.
Komu sie znudzi to są do zwiedzania bagna, bunkry, fortyfikacje.
Za darmo wszystko.
wg google maps ... 163 km od Warszawy... w skrócie pomiędzy Łomżą a Białymstokiem
sHo
Wysłany: Czw 16:26, 10 Gru 2009
Mooonq napisał:
ktos szykuje niezly performenS
bedzie policja?
a co z policją chcesz się napierdalać ?
Mooonq
Wysłany: Czw 14:03, 10 Gru 2009
ktos szykuje niezly performenS
bedzie policja?
sHo
Wysłany: Czw 10:47, 10 Gru 2009
http://www.lastfm.pl/event/1240496+Rock+Na+Bagnie
Cytat:
Dzień punkowy 02.07.2010r.
11.00-11.30
SKANDAL BAND (punk rock Kraków)
11.30-12.10
GANGSTERSKI CHWYT -(HC/punk) Warszawa
12.10-12.50
NER-W - ( postpunk) Zalesie Górne
12.50-13.30
UNLUCKY STRIKE - ( punk) Warszawa
13.30-14.10
KAGANIEC -(punk) Białystok
14.10-14.50
JUNK (anarcho punk) Białystok
14.50-15.30
Avarinis Iejimas ( punk) Litwa
15.30-16.10
WASTED BULLETS - ( HC/punk) Litwa
16.10-16.50
LA CHUDRA - (HC/punk) Litwa
16.50-17.30
DUMBS (cover band THE RAMONES) Warszawa
17.30-18.30
PRZECIW (HC/punk) Lublin
18.30-19.30
PARAFRAZA (punk) Ustka
19.30-20.30
PDS (punk) Legionowo
20.30-21.30
LD50 (retro punk ) Warszawa
21.30.22.30
PLEBANIA (folk/punk) Hel
22.30-23.30
ULICZNY OPRYSZEK ( punk) Nowy Tomyśl
23.30-00.30.
ZŁODZIEJE ROWRÓW - (HC/punk) Zambrów
00.30-01.30
WC -( legenda punk rocka) Szczecin/Miastko
01.30-02.30
KARCER - (legenda punk rocka) Słupsk
Dzień z muzyką różną 03.07.2010
11.00-11.30
Darkmere ( progresiv metal) Trójmiasto
11.30-12.10
LOLLIPOP (nu metal) Mońki/Białystok
12.10-12.50
BAD FALCON (HC/metal/rap) Sokółka
12.50-13.30
ECCE HOMO ( postpunk) Lublin
13.30-14.10
MYLY LUDZIE - (rock/metal) Chełm
14.10-14.50
TEMPELHOF (postpunk) Białystok
14.50-15.30
REARRANGE (hardcore) Biłgoraj
15.30-16.10
BACK TO REALITY (hardcore) Biała Podlaska
16.10-17.10
RUMOR (HC/metal) Dębica
17.10-18.10
SPENGIMAS (hardcore) Litwa
18.10-19.10
WOZU ( alternativ metal ) Litwa
19.10-20.10
MOUNTAINSIDE -(grunge/alernativ) Litwa
20.10-21.10
XESS - ( postpunk/ghotic/metal ) Litwa
21.10-22.10
SAINT OIL SAND - (ska/punk) Litwa
22.10.23.10
VA TAIP VAT - (ska/punk) Litwa
23.10-00.10
SPICZKI (folk/punk) Litwa
00.10-01.10.
IR ( grunge/rock/alternativ) Litwa
01.10-02.10
CYTADELA ( new wawe) Warszawa
Dzień metalowy 04.07.2010r.
11.00-11.30
MEMEMBRIS (black/death metal ) Łomża
11.30-12.10
INTERNAL (thrash metal) Łomża
12.10-12.50
ANESTEZJA (thrash/death metal) Warszawa
12.50-13.30
INHUMAN OBSESSED (thrash/death metal) Warszawa
13.30-14.10
WAR-SAW ( thrash metal ) Warszawa
14.10-14.50
NEURONIA (metal) Warszawa
14.50-15.30
EMPHERIS (black metal ) Warszawa
15.30-16.10
HELLRAIZER (heavy metal ) Białystok
16.10-16.30
EFFECT MURDER (death metal/grindcore) Białystok
16.30-17.10
INCARNATED ( metal) Białystok
17.10-18.10
DISGOD ( death/thrash metal) Litwa/Białoruś
18.10-19.10
THUNDERTALE (power metal) Litwa
19.10-20.10
KATEDRA (heavy metal) Litwa
20.10-21.10
NOVEMBER (cover band DANZIG) Białystok
21.10.22.10
THE NO-MATS ( thrash metal ) Katowice
22.10-23.10
ALASTOR ( thrash metal ) Łódź
23.10-00.10.
QUO VADIS (thrash/death metal) Szczecin
00.10-01.10
MECH (legenda rocka lat 80-ych) Warszawa
GODZINY KONCERTÓW I KOLEJNOŚĆ ZESPOŁÓW MOGĄ ULEC ZMIANIE
Po koncertach projekcje filmów o muzyce polskiej i litewskiej. M.in bedą to:
Fala,Moja krew twoja krew, Czapka dla skina,Historia polskiego rocka,Jarocin 82,Śmierć Kliniczna,Exodus - Robert Brylewski,Nie ma zagrożenia - Dezerter,To Tylko Rock,
Być człowiekiem,Super Punk,Buntownicy i kontestatorzy,Ziemia jest płaska,KSU,TV Łódź reprtaż o BRAKU - Skansen.
Komu sie znudzi to są do zwiedzania bagna, bunkry, fortyfikacje.
Za darmo wszystko.
wg google maps ... 163 km od Warszawy... w skrócie pomiędzy Łomżą a Białymstokiem
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Forum Forum Zespołu NER-W Strona Główna
~
Koncerty
Skocz do:
Wybierz forum
Ogólne
----------------
Koncerty
Studio
Offtopic
Lekkie zmiany...
fora.pl
- załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by
phpBB
and
Ad Infinitum
v1.03
Regulamin